Türk İş Dünyası - 2008

ENERJİ

İyi ki Varsın Mehmet Gültekin

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Tarih boyunca, bir çok medeniyetlere ev sahipliği yapmış Malatya …,tarihi kervan ve İpek yollarının birleştiği aynı tarihin dokusunu içerisinde bırakan ,zengin kültürü, yeşil doğasıyla Darende ilçemizle bir başka tarihinin dokusu,Darende ilçemiz. Anadolu Selçuklu medeniyetlerinin İslam kültürü ve ticareti içerisinde barındıran kültürü ile bir başka zarif bir o kadar da derin ve manalı.

Mehmet Gültekin ;1947 Malatya -Darende de dünyaya geldi. İlk ve Orta Öğrenimini   Darende de  , Lise yıllarını Sivas ilinde tamamladı. Mehmet Gültekin çok zengin bir aile kültüründen gelmesi sebebi ile . tek hedefi Yüksek tahsilini tamamlamak olduğu için, Ankara iktisadi ve Ticari ilimler Akademisin de tamamlayarak ilk memuriyetine, Devlet planlama teşkilatında başlamıştır. 1970 yılar Türkiye de gerçek anlamda zor bir o kadar da göreceli yıllardı. Çok azimli bir o kadar da başarılı bir karakteristik yapısı olduğu için, hizmet yılları içinde İngiltere-Londra Kraliyet Enstitüsü organizesinde katıldığı 6 aylık İngilizce kursu bitimi ile ,yaptığı yedek subay askerlik görevi sonrasında yeniden devlet planlama teşkilatına dönerek, uzman yardımcılığı ile görevine devam eden GÜLTEKİN ; 1984 yılında Devlet Planlama Teşkilatın da Genel sekreterliğine yükseldi.

Merhum Cumhurbaşkanımız Sayın Turgut ÖZAL‘ ın Başbakanlığı döneminde 1984 yılında ,Türkiye’nin Enerji Sektöründe lider markası olan Petrol Ofisi A.Ş. inde Genel Müdürü aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanlığına ,Mehmet Gültekin getirilmesi bir tesadüf değildi. Çünkü Mehmet Gültekin ,üstün dehası bitip tükenmek bilmeyen çalışmaları ile Petrol Ofisinde ilklerin Genel Müdürü oldu. Onun döneminde Petrol Ofisi ; satış, bayilik personel eğitimi ve istihdamı noktalarında altın çağını yaşadı. O bir EKOL aynı zamanda Ülkenin başarılı en genç Genel Müdürü unvanı nı aldı.

Onun bu başarılarını görmezlikten gelmek mümkün değildi. 1990 yılının Mart başında T.C BAŞBAKANLIK Müşavirliği görevine getirildi.

Mehmet Gültekin ,6 yıl burada görev almasından sonra 1996 yılında Vakıflar Genel Müdürlüğü görevine atandı. Devletine olan bağlılığı,sadakati ve muhteşem  başarılara imza atması, birileri tarafından sürekli takip ediliyordu ve  1997 yılında tekrar Başbakanlık Müşavirliği ile ödüllendirildi.

O yıllarda Petrol Ofisinde olan hareketlilik Mehmet Gültekin ‘ in tekrar Genel Müdürlüğüne getirilmesinin sinyallerini vermesi ile 2. kez PETROL OFİSİ’in Genel Müdürlüğü görevine atandı.

Bu yıllarda Siyasi otorite. Mehmet Gültekin’in ,duyarlı ,sağduyulu ve dik duruşunu takip ediyordu. Ve onu MALATYA Milletvekili adayı olmasını istiyordu.ve kendisi seçimlere katıldı. 1999 yılında yapılan Milletvekili Genel Seçiminde Malatya’dan aday oldu, seçim sonrası tekrar üçüncü kez Petrol Ofisi Genel Müdür olarak atandı.

Mehmet GÜLTEKİN ;

2000 yılında Petrol Ofisinin Özelleştirilmesinin ardından kısa bir süre Enerji Bakanlığı Müşavirliği görevimin ardından 15.11.2001 yılında devletten emekli oldum ve 2002 yılında Alpetin kurucu Genel Müdürü olarak Özel sektör yılları başladı,2006 yılına kadar Genel Müdürlüğünün ardından Altınbaş Holding Enerji Grup Başkanlığı yaptı. ALPET A.Ş.  de görevine  devam etmektedir.

ALPET A.Ş. Genel Müdürlüğü yapmış olduğu döneminde ALPET, Türkiye’nin stratejik noktalarına kurulmuş dolum tesisleri ile ve bayilikleri ile .istenilen seviyelere taşınmıştır.

Mehmet GÜLTEKİN ; Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma adına bir çok ilklere de imza atmasını bilmiştir. Bir çok STK da yer almasının yanı sıra ;

( AKADER )Akaryakıt dağıtım ve depolama şirketleri derneği yönetim kurulu başkanlığı

– Büyük kulüp derneği üyeliği

– Anadolu kulüp üyeliği-Fenerbahçe spor kulübü kongre üyeliği,

– ANKARA -Darende yardımlaşma ve kültür derneği başkanlık ve üyeliği

– 30 yıldan beri Darende adına çıkartılan Darendelinin sesi gazetesinde sağladığı destek ve öneri ile gazetenin gündemde kalmasını ve yayına devam etmesinin öncülüğü

– Yayınladığı eserlerin de imzasını atan Mehmet GÜLTEKİN’in Özel Sektör yatırımlarının Teşviki ve sistem Hakkında Öneriler (DPT/1979)

– Türkiye’de Toprak ve Kaynaklarının değerlendirilmesi (DPT/1971) isimli eserlerin sahibidir.

“Üstelemek başarının temel unsurudur”  ilkesi ile o hep bir şeyleri üstlenmiş.  Devlet Kadrolarında başarıdan Başarıya koşmuş ,Özel Sektör engin deneyim ve tecrübelerini aktarıp, Enerji Sektöründe ALPET A.Ş. ile taçlandırmış. O bir değişimin ustası.aynı zamanda duayeni.

Millet ,Vatan ve hemşehricilik sevgisinin  anahtarının çok çalışmaktan geçtiğini sürekli ifade eden,yardımsever kişiliği ile yaklaşık 2500 kişiye iş istihdamı sağlayan ,Evli ve İKİ Çocuk Babası  olan Mehmet Gültekin ‘ e

İyi ki varsın Mehmet GÜLTEKİN , diyoruz.

Saygılarımla

Levent Kandemir

DÜNYA

Shell Ülke başkanı Ahmet erdem ; Edep Yahu

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

BUNUN ADI TİCARET OLAMAZ ….. 

Bazı Yöneticiler SHELL.’DEKİ Konumlarını ve yetkilerini Kötüye kullanarak Gözlerine kestirdikleri bayilere Tuzak kurarak benzin istasyonunu ele geçirmek için her türlü kumpası kuruyorlar. Bayinin Benzin istasyonunu GASP ediyorlar.

Shell’in  İçindeki kravatlı Çete Sahte belgelerle 52 yıllık Shell bayisine  Kumpas  kuruyorlar bayiye Akaryakıt alımını kesip 4 yıl istasyonu kapatıyorlar bayiyi felç ediyorlar   ve bayiyi icraya düşürüyorlar

52 yıllık Shell Bayisinin  benzin istasyonunu satışını istiyorlar . bayinin benzin istasyonu değeri 100.000.000.00 TL bu rakamı kelepir fiyata getirmek için  aynı güzergâhtaki 52 yıllık Shell bayisine kumpas kurmak için anlaştıkları benzin istasyonunu değeri 150.000.000.00 TL Benzin istasyonunun fiyatını düşürerek  25.500.000.00 TL den satışa çıkartarak hepsi emlak da ilan verdiriyorlar.

  Shell in  Avukatı mahkemeye Hepsi Emlak’taki   25.500.000.00.TL İstasyonu öne sürerek icradaki istasyonun değerini 100.000.000.00 TL değerindeki istasyonu Ahmet erdem ve ekibi kumpas kurarak 22.000.000.00 .TL düşürüyorlar 

Bunu Shell Türkiye başkanı Ahmet erdem ve ekibi yapıyor(SHELL İN İÇİNDEKİ KIRAVATLI ÇETE ) …

Shell bayisi 52  yıl shell bayiliği yaptık shell de Böyle bir çete görmedim dedi

Yazıklar olsun size  bayinin 52 yılda nice zorluklarla yaptığı benzin istasyonunu kumpas kurarak elinden almaya çalışıyorlar.. Bayinin benzin istasyonunu GASP ediyorlar 

AHMET ERDEM .. BU ŞEKİLDE KAÇ BAYİNİN  BENZİN İSTASYONUNA KUMPAS KURDUNUZ ?

OKUMAYA DEVAM ET

AKARYAKIT

Ahmet Erdem Shell Türkiye Ülke Başkanı ;Hak Hukuk Kanun Tanımıyorsunuz .

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Mağdur Shell&Turcas bayileri Dayanışma Platformu

Güç ve kuvvete sahip olup zalimlik yapanlar, bilsinler ki elbet buda geçer Ya Hû!

Ahmet erdem ,52 yıllık shell bayisine kumpas kurmaya utanmıyormusun?

Ahmet Erdem Shell Türkiye Ülke Başkanı ve Shell&Turcas A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı : Hak Hukuk Kanun Tanımıyorsunuz .

Bazı Yöneticiler SHELL.’DEKİ Konumlarını ve yetkilerini Kötüye kullanarak Gözlerine kestirdikleri bayilere Tuzak kurarak benzin istasyonunu ele geçirmek için her türlü kumpası kuruyorlar. Bayinin Benzin istasyonunu GASP ediyorlar.

Bu yaptıklarınız ANAYASAYA ,İNSAN HAKLARINA ,ADALET VE HUKUKA KANUNLARA AYKIRIDIR

SİZİ ESEFLE KINIYORUZ .

Mağdur Shell&Turcas bayileri Dayanışma Platformu

OKUMAYA DEVAM ET

AKARYAKIT

FETÖ’ye bağlı Takım elbiseli teröristler” Petrol imamı kim

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

FETÖ’ye bağlı Takım elbiseli teröristler” Şehirlerdeki   kıymetli mülkleri nasıl ele geçiriyorlar  bu teröristlere  kimler yardım ediyor .Akaryakıt istasyonu sahiplerine nasıl kumpas kuruluyor ,dağıtım şirketindeki yöneticiler bu işe nasıl katkı sağlıyorlar .Bu rant nasıl paylaşılıyor  .Akaryakıt istasyon sahibini nasıl kıskaca alıyorlar .Petrol imamı ,Şehirlerdeki kıymetli mülkleri nasıl ele geçiriyorlar ,

OKUMAYA DEVAM ET

GENÇ GAZETECİLER | TÜRKİYE

YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

Her Şey Güçlü Bir Türkiye İçin | Genç Gazeteciler

TAKVİM

Ağustos 2021
P S Ç P C C P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

HER ŞEY GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN

TOGG | Türkiye’nin Otomobili

TANAP Avrupa Bağlantısı Açılış Töreni #TANAPtamam

GENÇ GAZETECİLER BURADA

GÜÇLÜ TÜRKİYE

TÜRK AKIM PROJESİ AÇILIŞ TÖRENİ

TÜRKİYE YÜZYILI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale 1915 Köprüsü Kule Tamamlama Töreni

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih sondaj gemisini #MilliEnerjideYeniMüjde

ENERJİ PETROL MEDYA GRUP – YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

DÜNYA5 saat önce

GURUR PROJEMİZ TÜRKSAT 6A AMERİKA’DA

DÜNYA1 gün önce

Fetö’cüler Marka ve Patent İşlerini neden çok seviyorlar ? Fetö’cülere Kimler yardım ediyor ?

DÜNYA2 gün önce

DRONLARA ÖZEL HAVA OTOBANLARI

DÜNYA3 gün önce

TÜRKİYE, HAVADA AVRUPA’NIN EN YOĞUN 3. ÜLKESİ

DÜNYA4 gün önce

Mobil Tekerlekli Küçük Ev Üreticisi | Setencioğlu

DÜNYA4 gün önce

Türkiye’nin İhracatı, Türk Hava Yolları’nın İndirimli Taşımacılığıyla Büyüyor

DÜNYA5 gün önce

“KİRLİ ELLERİNİZİ İNSANLARIN ÜZERİNDEN ÇEKİN MERHAMETSİZLER”

DÜNYA5 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı

DÜNYA6 gün önce

FETÖ’CÜLER MİLLETİMİZE TUZAK KURARKEN KİMLERE GÜVENİYOR ?

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan G-7 Liderler Zirvesi’ne katıldı

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BBVA İcra Kurulu Başkanı Vila’yı kabul etti

DÜNYA1 hafta önce

“Türkiye ve İspanya olarak İsrail-Filistin ihtilafının çözümü yolunda birlikte çalışmaya devam edeceğiz”

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Başbakanı Sanchez ile görüştü

DÜNYA1 hafta önce

Emine Erdoğan, İspanya Başbakanı’nın eşi Fernandez ile Madrid’deki Prado Müzesi’ni ziyaret etti

DÜNYA1 hafta önce

“İspanya ile ekonomik ve ticari ilişkilerimizi daha fazla geliştirmek arzusundayız”

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Kralı VI. Felipe ile görüştü

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan İspanya’da

DÜNYA1 hafta önce

FETÖ’CÜLER MİLLETİMİZE KURDUĞUNUZ TUZAKLARI BİR BİR BOZACAGIZ

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin ikinci astronotu Atasever’i kabul etti

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, UNRWA Genel Komiseri Lazzarini’yi kabul etti

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brezilya Dışişleri Bakanı Vieira’yı kabul etti

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir Dışişleri Bakanı Attaf’ı kabul etti

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Asya Altyapı Yatırım Bankası Başkanı Jin’i kabul etti

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özel ile görüştü

DÜNYA1 hafta önce

Türk Hava Yolları, Üst Üste Yedinci Kez ‘’Türkiye’nin En Değerli Markası’’ Oldu

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Bankası Başkanı Banga’yı kabul etti

GÜNCEL2 hafta önce

YUSUFELİ PROJESİNİN SON HALKASI DA TAMAMLANDI

DÜNYA2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü

DÜNYA2 hafta önce

İstanbul Öğretmen Akademileri ve Atölyeleri Kapanış Dersi

DÜNYA2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Tütünsüz Günü ve Çevre Haftası Programı’nda gençlerle bir araya geldi

DÜNYA2 hafta önce

Önceliğimiz Düşük Maliyetli, Güvenilir ve Çevre Dostu Enerji

DÜNYA2 hafta önce

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca Sağlık Koordinasyon Kurulu’nun Yeni Toplantısı İstanbul Pendik’te Yapıldı

DÜNYA2 hafta önce

FİKİRLER GİRİŞİMLERE DÖNÜŞÜYOR

DÜNYA2 hafta önce

“Daha müreffeh bir Türkiye’yi ihracatçılarımızın da katkısıyla hep birlikte inşa edeceğiz”

GÜNCEL2 hafta önce

“Maarif Modeli, milletimizin köklü tarihini, kültürünü ve değerlerini merkeze alan bir bakış açısıyla hazırlanmıştır”

GÜNCEL2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, D-8 Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Dışişleri Bakanlarını kabul etti

DÜNYA2 hafta önce

Belgesiz’in anlamı nedir

DÜNYA2 hafta önce

İçişleri Bakanlığı ile Kamu Görevlileri Etik Kurulu Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

DÜNYA2 hafta önce

Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev’e Devlet Nişanı tevcih edildi

DÜNYA2 hafta önce

“Özbekistan’daki Türk yatırımlarının her geçen gün artmasından memnuniyet duyuyoruz”

DÜNYA5 yıl önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti mesajı

DÜNYA5 yıl önce

Metin Aslım : İş ve Cemiyet Hayatının Sevilen Siması

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Emel USLU ATİK ;

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Aysu YAVUZ

İYİ Kİ VARSIN4 yıl önce

İyi ki varsın Nurten ÖZTÜRK

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Beril ÇAVUŞOĞLU

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın ZEHRA KARAKAŞ BEGEN

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Nuray ÖZÇELİK;

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Hüseyin ÇEŞMECİOĞLU :

DÜNYA2 yıl önce

Ankara-Yerköy-Kayseri Hızlı Tren Hattı temeli atıldı

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Nalan Gazezoğlu

DÜNYA4 yıl önce

Sektöre Yön verenler ; Eda DEMİRHAN

GÜNCEL3 yıl önce

Sektöre Yön Verenler Berfu GÜVEN

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Gül ALCANSOY;

DÜNYA3 yıl önce

İyi ki varsın Prof. Dr. Başak SOLMAZ

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın AYSUN ŞAHANOĞLU KABA ;

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Nazlıhan ALKAN

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Hüseyin ÇALIŞKAN

DÜNYA2 yıl önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Michel ile görüştü

DÜNYA3 yıl önce

İyi ki varsın Hande ORTAY

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Yusuf Burak ASLANPINAR;

İYİ Kİ VARSIN3 yıl önce

İyi ki varsın Semra Aman Akyürek

ENERJİ3 yıl önce

İyi ki Varsın Mehmet Gültekin

ENERJİ4 yıl önce

Tekfen Holding “Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu” ödülünü üçüncü kez aldı!

DÜNYA1 yıl önce

İyi ki varsın, Haşim İzol

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Sadık KUTANOĞLU

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Doç. Dr. Esin Yalçınkaya

DÜNYA2 yıl önce

İyi ki varsın Özgür AKIN

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Semra İĞTAÇ

Enerji petrol Medya Ceo -Mehmet Ali Setencioğlu ,
MAVİ YOLCULUK5 yıl önce

TEKNE KİRALAMA | İZMİR ÇEŞME ALAÇATI

GÜNCEL4 yıl önce

Başarımız, Başarınız olacak HANTEK KALIP

DÜNYA4 yıl önce

Sektöre Yön Verenler Esra KANDEMİR

DÜNYA2 yıl önce

İyi ki varsın Ebru Milat Sezgin

DÜNYA4 yıl önce

Türkiye’nin En Etkin 50 CFO’su belli oldu

DÜNYA5 yıl önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile ortak basın toplantısı düzenledi

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Sibel Şeref KANCAOĞLU ;

DÜNYA2 yıl önce

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Turizm Yatırım Forumu’na katıldı

DÜNYA5 yıl önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kyoto’da Ara Güler Fotoğraf Sergisi’ni açtı

DÜNYA3 yıl önce

Sektöre yön verenler, Ahmet ÇALLI

DÜNYA3 yıl önce

İyi ki varsın Vahide Ayşit

YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

GÜÇLÜ TÜRKİYE
GÜÇLÜ TÜRKİYE

GENÇ GAZETECİLER | TÜRKİYE

GENÇ İŞ DÜNYASI

seers cmp badge