Türk İş Dünyası - 2008

DÜNYA

Kazdağlarından Gelen Şifa Çeşmecioğlu AMBROSİALİFE Projesi:

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

AMBROSİALİFE PROJESENİN Mimarı. Sayın Hüseyin ÇEŞMECİOĞLU Proje Hakkında Genel bilgileri anlattı.

Uzun yılların birikimi ve tecrübesini halkımızla paylaşmakta ve Arıcılığa yeni başlamayı düşünenlere de her türlü bilgi ve desteği sağlamaktayız.Projemiz A’dan Z’ye tüm arıcılık ekipmanları bulundurabilen ,tedavi amaçlı ortamların oluşturulduğu ,yılın 12 ayı Arı ve arıcılık ürünleri dahil tıbbi anlamda devlet Destekli bir Projedir.

Artık İcraata Geçme Vakti Geldi.

Ambrosialife Apiterapi Sağlık Merkezi Çiftliği

Ambrosialife Api Medical Cafe 🐝 Club 🐝 Spa

TERMAL AHŞAP İLE BİRLİKTE ARI YATAĞINDA
“APİ REZONANS THERAPY, APİ SOUND THERAPY, ARI HAVASI (Api Air)THERAPY” – ÜÇLÜ TEDAVİ ETKİSİ!

(MR) Manyetik Rezonans ve Bio Rezonans dan sonra Api Medika (Doktor kontrolünde) ve Api Quality (Hijyen Koşullarda) uygulamaları ile Apiterapi de Arıların frekansı, Sesi ve Nefesi ile tedavi yöntemi Api Rezonans, Api Sound ve Api Air “Arı Havası” ve “Arı Yatağı”

Miyalji ve Fibromiyalji de Arı ürünlerinden Bal, Polen, Bal mumu, Propolis ve Arı zehiri ile Ağrı odaklı Masaj terapi yöntemi Api Miyalji

Akapunktur da Arı zehiri ile tedavi yöntemi
ApiPunktur

Kısacası; Nefes alma teknikleri ile Arı Sesi, Arı Nefesi, Arı Frekansı ile Arı Yatağında Arı Havası ile Sağlık.

Arı Safari’lerle bütün bu teknikler olmaz sa olmazımız doktor “Apiterapist” kontrolünde yapılmalıdır.

Ambrosialife Arı Havası
Ambrosialife Arı Yatağı
Ambrosialife Api Rezonans
Ambrosialife Api Sound
Ambrosialife Api Miyalji
Ambrosialife Api Punktur

TERMAL AHŞAP İLE BİRLİKTE ARI YATAĞINDA
“APİ REZONANS THERAPY, APİ SOUND THERAPY, ARI HAVASI (APİ AİR) THERAPY” – ÜÇLÜ TEDAVİ ETKİSİ NEDİR DERSENİZ!

Arı terapisi için piramidal evler, SPK-T kurutma ünitelerinde kurutulmuş ve ısıl işlem görmüş kütüklerden yapılmıştır.

Unutulmamalıdır arıların seslerinin aralığı 70-700 Hz içindedir, ve 40 dB’le kadar yoğunluktadır.

Seslerin kendilerine ek olarak, arının toraksının titreşimini de duyarız. “Spektrum 50-150 Hz.”

Tüm insan vücudunu iyileştirmek için eşsiz bir teknik, Api Rezonans arı terapisidir!

Bu, kontrendikasyonları olmayan inanılmaz derecede hoş ve kullanışlı bir prosedürdür ve iyileştirici etkisi sınırsızdır – vücudunuzun her hücresini etkiler.

Termal ahşaptan yapılmış çevre dostu bir evde, doğrudan kovanların üzerinde özel bir yatakta (arılar evde uçmaz), arıların monoton uğultusu altında profesyonel bir bal masajından sonra dinlenirken, vücudunuza çok güçlü bir kendini iyileştirme ve gençleştirme görevi verirsiniz ve böylece vücudunuzdaki rahatsızlıkların veya hastalıkların iyileşmesi için aktif hücresel düzeyde dönüş mekanizmalarını başlatırsınız. . Arı kovanlarından gelen ısı; kasları hoş bir şekilde gevşetir, ağrıyı ve krampları hafifletir, kan dolaşımını iyileştirir. Çeşitli bitki nektarlarının aromaları, bal, polen, arı sütü, arı larvaları, arı zehri ve propolisin mikropartikülleri hava yollarınızı iyileştirir. Kovanlardaki arı kolonilerinin biyo alanı aktif olarak kendinizle etkileşime girer ve vücut metabolizmanızı geliştirir, bağışıklığı artırır ve güçlü bir şekilde kendi kendini iyileştirme sistemi olarak vücudunuz aktif olarak iyileşir, her şeyden kurtulabilir.

Arıların vücutları ve kanatları ile oluşturdukları mikrovibrasyonlar, çok faydalı ve keyifli bir tür titreşim masajıdır.

Katı bir ısıl işlem görmüş çam dizisinden inşa edilen piramit şeklindeki bir ev, iyileştirici etkisini birkaç kez enerjik olarak artırır!

Piramit, kozmik enerji üretir ve hücrelerin ölümüne yol açan virüslerin etkisini yok eder, bağışıklık sistemini güçlendiren, karmaşık hastalıkları tedavi eder. Piramit enerjisi rezonansına giren insan vücuduna odaklanan arıların rezonansı iyileştirici hücresel mekanizmaları tetikler.

Isıl işlem görmüş çam, arı rezonansının artmasına katkıda bulunan% 5-6’lık bir kalıntı nem içeriğine sahiptir! Yuvarlatılmış katı termal kütüğün çapı 160 mm’dir.

10 binlerce arıdan oluşan arı ailesi, biyo alanı, sıcaklığı, rezonansı, arı balı aroması, arı sütü, arı larvası, arı zehiri, arı ekmeği, arı ipeği ve propolisiyle, uçucu yağ ve esansiyelleriyle bir kişiyi etkiler.

Stresler gider ve uzun süre canlılık ve iyi bir ruh hali garanti edilir!

Kovana dokunursanız, hafif elektrik akımının ellerinizden nasıl geçtiğini hissedebilirsiniz – bunlar; arıların küçük bedenleri ve kanatları ile bir çeşit terapötik titreşim masajının yarattığı mikrovibrasyonlardır. Onun etkisini Kovanın üzerinde yatan her kişi hisseder.

Termal odundan yapılmış arı kovanlarının arı ailesinin uzun ömürlü olmasına katkıda bulunduğunu belirtmek gerekir:

  • ağaçta küf, bakteri ve mantar yok
  • arıların sağlığını olumsuz etkileyen büzülme, büzülme nedeniyle çatlak yok – talaş ve çapak yok Arı ailesinin sıcaklık rejiminin delil olarak ihlali yoktur
  • kovanlara giren yağmur suyu yoktur.

Sonuç:

Isıl işlem görmüş odun kullanımı ile zenginleştirilen Api Rezonans “Arı terapisi” sonucunda şunları alacaksınız:

· Zihinsel ve duygusal durumun iyileştirilmesi.

· Yüksek kaliteli sağlıklı uyku.

· Kan basıncının normalleşmesi.

· Artan vücut direnci

Bir arı kanatlı bir eczacıdır:

· Genitoüriner sistemi iyileştirir ve tedavi eder.

· Böbrek fonksiyonunu iyileştirir.

· Damar esnekliğini geri kazandırır.

· Bağışıklığı arttırır.

· Vücudun kendi kendini iyileştirmesi için hücresel düzeyde uyarır.

· Radon tedavisinin etkisini birkaç kez artırır!

( Radon elementli kaplıca suyu hücreleri yenileyerek, insan vücudunu gençleştiriyor.)

( Bu yolla yapılan tedavilerin genel tanımına Balneolojik Tedavi Yöntemleri denildiğini biliyoruz. Bu tedavilerin belirli zamanlarda termal havuz ve çamur havuzlarında, banyo, içme, soluma, paket ve sarma yöntemleriyle yapılıyor.)

Ambrosialife

Apiterapi Sağlık Merkezi Çiftliği ile

Api Medical Cafe & Club & Spa ile

Ambrosialife Arı Safari.

Çünkü Siz Çok Özelsiniz.

Gökyüzünden Düşen Tanrısal Bir Armağan

Tanrının Ecza Deposu Doğanın Kadim Reçetesi… Kanatlı Bir Eczacı Eşliğinde…

BİR RESTAURANT VEYA CAFE DÜŞÜNÜN…

Bildiğimiz yerlerde Tuz, Şeker, Krema veya diğer katılanlar yer alıyor masalarda, ama yalnız probiotiklerin ve prebiotiklerin olduğu bir cafe düşünün şimdi .. Api Medical Cafe

Kişiye özel: İmmün sistemin modülatör ajanları olan ürünleri ve tıbbi aromatik bitkilerle Apiterapist veya Fitoterapist eşliğinde size sunduğu ürünlerin sağlık etkilerini anlatıyor.

Size Fermente ürünler sunuyor olmalı .
Bunların yanında soğuk yiyecek ve içeceklerinize katacağınız probiotikler bulunduruyor masalarda.
dondurmanıza, yoğurdunuza, Salatanıza, meyve suyunuza katıp içiyorsunuz.isterseniz yemeğinize katıyorsunuz.

O günkü almanız gerekli olanları ihmal etmeden alıyorsunuz:
Prebiotik lifler bulunuyor mesela.Çayınıza, kahvenize katıp içiyorsunuz ,günlük lif ihtiyacınız olanı alıyorsunuz,sizin sindirim sisteminize ve bağışıklık sistemine destek oluyor.

Hayal mi bunlar !
PROBİOTİK CAFE RESTAURANT Hayal değil gerçek.
APİ MEDİCAL CAFE CLUB Neden olmasın ?
Probiotik, Prebiotik, Fermente ve Fonksiyonel gıdaların ve besinlerin sunulduğu bir yer Olmalı !..
İşte size : V.İ.P Arı Safari :eşliğinde …..DEVASA projeler …

Yukarıda anlatılanların hepsi Projemizi destekleyen temel unsurlar. AMBROSİALİFE PROJESENİN Mimarı Sayın Hüseyin ÇEŞMECİOĞLU ‘bu muhteşem projeyi Ülkemiz e kazandırdıkları için sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

DÜNYA

Turkish Airlines World Golf Cup Turnuvası’nın İstanbul Ayağının Kazananları Belli Oldu

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu markası Türk Hava Yolları’nın kendi adıyla düzenlediği ve kısa sürede dünyadaki en önemli amatör golf turnuvalarından biri haline gelen Turkish Airlines World Golf Cup’ın İstanbul ayağı 23-24 Eylül tarihlerinde Kemer Country Golf Kulübü’nde gerçekleştirildi.

Turnuvaya Türk Hava Yolları’nın kurumsal ve sadık müşterilerinin yanı sıra, iş dünyasından da önemli isimler katıldı.

Spora ve spor organizasyonlarına dünya çapında verdiği destekle ülkeler, kıtalar ve kültürler arasında köprüler kurma misyonuna yeni boyutlar getiren Türk Hava Yolları, 2013 yılından beri amatör golfçülere yönelik olarak düzenlenen Turkish Airlines World Golf Cup ile kurumsal müşterilerine etkin bir biçimde ulaşıyor. Bayrak taşıyıcı, bu sene 80’den fazla turnuvada 7,000’in üzerinde oyuncuyu bir araya getiriyor.

Gloria Hotels & Resorts & Ruck & Maul firmalarının sponsor olduğu turnuvanın kazananları aralık ayında Antalya’da yapılacak olan Büyük Finalde oynamaya hak kazandılar.

Turnuvada 24 ve altı handikap seviyesinde kadınlarda mücadele eden Berna Karaevli oldukça iyi bir performans göstererek 40 puan aldı ve şampiyon oldu. Erkeklerde ise 44 puanla Arda Obuz birinci sıraya yerleşti ve her iki finalist de Antalya’da düzenlenecek olan büyük finale gidecek.

Türk Hava Yolları Genel Müdür (Pazarlama& Satış) Yardımcısı Ahmet Olmuştur; “Turkish Airlines World Golf Cup Turnuvamızın İstanbul ayağında oynayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. İzlemesi keyifli bir turnuva oldu. Bu seride kazanan Berna Karaevli ve Arda Obuz’u tebrik ediyor ve Antalya’da başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Bu yıl sekizincisi düzenlenen Turkish Airlines World Golf Cup, ilk kez 2013 yılında dünyanın 12 farklı noktasında düzenlenirken; Dünya çapında 61 farklı ülkede 80’den fazla destinasyonda gerçekleştirildi. Turnuvanın finalinde ise tüm bu destinasyonlardan gelen finalistler yer alacak.

3-8 Aralık tarihlerinde Büyük Finale katılacak finalistler, Türk Hava Yolları ile Business Class sınıfında Antalya’ya seyahat edecek ve o hafta bayrak taşıyıcı markanın misafirperverliğinde 5 yıldızlı her şey dâhil bir otelde konaklama imkânına sahip olacak.

OKUMAYA DEVAM ET

DÜNYA

WIDECT, E-Ticaret Ekosistemini Büyütmek için Yola Çıkıyor

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Türk Hava Yolları, yeni iştirak şirketi THY Hava Kargo Taşımacılığı A.Ş. ile kapıdan kapıya kargo hizmeti sunacak.

E-ticaret sektörünün ihtiyaçlarına özel olarak kurulan THY Hava Kargo Taşımacılığı A.Ş., Widect markasıyla e-ticaret lojistiği sektöründe hizmet veren kurumsal müşterileri için entegre hava kargo çözümleri sunacak. ‘Wide-direct-connect’ söylemiyle yola çıkan Widect, sağladığı geniş uçuş ağı ve doğrudan bağlantı imkanlarıyla Türkiye’nin uluslararası ekspres pazarındaki potansiyelini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Türk Hava Yolları’nın geniş uçuş ağı ve Turkish Cargo’nun lojistik uzmanlığını birleştirerek kapsamlı çözümler sunmayı vadeden Widect; kapıdan toplama, ihracat gümrüklemesi, hava kargo, ithalat gümrüklemesi, kapıya teslim, iade süreçleri, depolama hizmetleri ve e-ticaret sektörünün ihtiyacı olan tüm lojistik gerekliliklerin sağlanacağı uçtan uca bir hizmet verecek.

Widect, e-ticaret lojistiği için aktarma merkezi İstanbul’un avantajını kullanarak hızlı ve kaliteli servisi optimum maliyetlerle sağlayacak. Türkiye çıkışlı e-ticaret lojistiği için güvenilir bir çözüm ortağı olmayı hedefleyen Widect, mikro ihracatı da destekleyecek.

Türk Hava Yolları’nın yeni yatırımı ile ilgili değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat; “Lojistik ve hava kargodaki uzmanlığımızı e-ticaret için özelleştirilmiş çözümler ve inovasyonla birleştirdiğimiz yeni markamız Widect’i duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Widect’i dinamik ve büyüyen e-ticaret sektöründe iş birliğini artırmak ve e-ticaret ekosistemini genişletmek için önemli bir itici güç olarak görüyoruz. Bugüne kadar gördük ki, Türk Hava Yolları’nın bir ülkeye uçuş başlatması, ilgili ülkeyle olan ticaret hacminin artmasına önemli katkılar sunmaktadır. Bu yaklaşım ile ülkemiz ihracatçısına ihtiyacı olan çözümleri sunmak, yeni pazarları ulaşılabilir kılmak ve bu sayede yeni fırsatlar oluşturarak ülkemizi e-ihracat hedefi olan toplam ihracatın %10’una eriştirmeyi hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yüksek güvenirlik, şeffaflık, hız ve maliyet avantajlarını bir araya getiren Widect, faaliyetlerine 2024 yılı ilk çeyreğinde başlayacak.

OKUMAYA DEVAM ET

DÜNYA

SANAYİ VE TEKNOLOJİ İŞ BİRLİKLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Birleşik Krallık Başbakan Özel Ticaret Temsilcisi Lord John Hutton ve beraberindeki heyet Bakanlığımızı ziyaret ederek, Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Yozgatlıgil ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Toplantıda iki ülkenin ticaret hacminin artırılması ile sanayi ve teknoloji alanında iş birliğinin geliştirilmesi için potansiyel alanlar ele alındı.

Görüşmede, Türkiye ve Birleşik Krallık arasındaki köklü ilişkiler ve başta NATO olmak üzere, iki ülkenin birlikte yer aldığı uluslararası örgütler içerisindeki iş birliğinin önemi vurgulandı.

Bakan Yardımcısı Yozgatlıgil, Türkiye’nin otomotiv, yenilenebilir enerji, dijital dönüşüm ve Ar-Ge konusundaki yatırımlarını anlatarak, geleceğe dair planları aktardı.

OKUMAYA DEVAM ET

YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

TAKVİM

Mayıs 2020
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

HER ŞEY GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN

TOGG | Türkiye’nin Otomobili

TANAP Avrupa Bağlantısı Açılış Töreni #TANAPtamam

GENÇ GAZETECİLER BURADA

REKLAMLAR

TÜRK AKIM PROJESİ AÇILIŞ TÖRENİ

TÜRKİYE YÜZYILI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale 1915 Köprüsü Kule Tamamlama Töreni

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih sondaj gemisini #MilliEnerjideYeniMüjde

ENERJİ PETROL MEDYA GRUP – YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

DÜNYA6 saat önce

Turkish Airlines World Golf Cup Turnuvası’nın İstanbul Ayağının Kazananları Belli Oldu

DÜNYA6 saat önce

WIDECT, E-Ticaret Ekosistemini Büyütmek için Yola Çıkıyor

DÜNYA7 saat önce

SANAYİ VE TEKNOLOJİ İŞ BİRLİKLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

DÜNYA7 saat önce

İZMİR’DE TEKNOFEST COŞKUSU

DÜNYA7 saat önce

TCDD’NİN 167’NCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ.

DÜNYA3 gün önce

70’İ AŞKIN ASTRONOT BURSA’DA

DÜNYA3 gün önce

“Nahçıvan, Azerbaycan’la ilişkilerimizde özel bir yere sahiptir”

DÜNYA3 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti Yüksek Meclisi’nde resmî törenle karşılandı

DÜNYA4 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan Nahçıvan’da

DÜNYA5 gün önce

DÜNYACA ÜNLÜ ASTRONOTLAR TÜRKİYE’DE BULUŞUYOR

DÜNYA6 gün önce

Türk Hava Yolları, Üçüncü Kez “World Class” Ödülüne Layık Görüldü

DÜNYA6 gün önce

Emine Erdoğan, New York’ta “Dünyaya Yön Veren Kadınlar” etkinliğine katıldı

DÜNYA6 gün önce

Emine Erdoğan, ABD Başkanı’nın eşi Jill Biden’ın ev sahipliğinde lider eşleri ile bir araya geldi

DÜNYA6 gün önce

Emine Erdoğan: “Varisi olduğu köklü miras çerçevesinde devletimiz, bugün de dünyanın vicdanı olmayı sürdürmektedir”

DÜNYA6 gün önce

“Amerika’yla ilişkilerimizi siyasi düzlemde ilerletirken, ekonomik alandaki iş birliğimizi de çeşitlendirmemiz gerekiyor”

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanı İbrahim ile bir araya geldi

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amerikan Yahudi Toplumu Çatı Kuruluşları Temsilcilerini kabul etti

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güney Afrika Devlet Başkanı Ramaphosa ile bir araya geldi

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Miçotakis ile görüştü

DÜNYA6 gün önce

Emine Erdoğan, Türkevi’ndeki sergide Anadolu tekstilini devlet başkanlarının eşlerine tanıttı

DÜNYA6 gün önce

Emine Erdoğan, New York’ta “Şiddetin Önlenmesi ve İyileşme Günü”nü anma programına katıldı

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu ile bir araya geldi

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İtalya Başbakanı Meloni ile görüştü

DÜNYA6 gün önce

Emine Erdoğan, BM Sıfır Atık Danışma Kurulu üyeleriyle bir araya geldi

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polonya Cumhurbaşkanı Duda ile görüştü

DÜNYA6 gün önce

Emine Erdoğan, New York’ta Kolombiya Cumhurbaşkanı’nın eşi Garcia ile bir araya geldi

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile görüştü

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York’ta Ahıska Türkleri ile bir araya geldi

DÜNYA6 gün önce

Emine Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Al Sani’nin annesi Şeyha Moza’yla görüştü

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gürcistan Başbakanı Garibashvili ile görüştü

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tesla ve SpaceX’in kurucusu Musk’ı kabul etti

DÜNYA7 gün önce

Emine Erdoğan, New York’ta “Küresel Sıfır Atık Hareketine Doğru” programına katıldı

DÜNYA7 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir Cumhurbaşkanı Tebbun ile bir araya geldi

DÜNYA7 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York’ta Küresel Sıfır Atık İyi Niyet Beyanı’na ilk imzayı attı

DÜNYA7 gün önce

“Amacımız, dünya barışına ve refahına mümkün olan en büyük katkıyı sunmaktır”

DÜNYA7 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York’ta “13. Concordia Yıllık Zirvesi”ne katıldı

DÜNYA7 gün önce

“Amerika Birleşik Devletleri ile olan iş birliğimizin gelişmesinden memnuniyet duyuyoruz”

DÜNYA1 hafta önce

“Türkiye-Amerika arasındaki münasebetler günden güne gelişiyor”

DÜNYA1 hafta önce

İyi ki Varsın Nejla AYKAÇ

DÜNYA2 hafta önce

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, TUSAŞ tesislerini ziyaret etti.

DÜNYA4 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti mesajı

DÜNYA4 sene önce

Metin Aslım : İş ve Cemiyet Hayatının Sevilen Siması

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Emel USLU ATİK ;

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Aysu YAVUZ

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın ZEHRA KARAKAŞ BEGEN

İYİ Kİ VARSIN3 sene önce

İyi ki varsın Nurten ÖZTÜRK

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Nuray ÖZÇELİK;

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Hüseyin ÇEŞMECİOĞLU :

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Beril ÇAVUŞOĞLU

DÜNYA1 sene önce

Ankara-Yerköy-Kayseri Hızlı Tren Hattı temeli atıldı

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Nalan Gazezoğlu

DÜNYA3 sene önce

Sektöre Yön verenler ; Eda DEMİRHAN

GÜNCEL3 sene önce

Sektöre Yön Verenler Berfu GÜVEN

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Gül ALCANSOY;

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın AYSUN ŞAHANOĞLU KABA ;

DÜNYA2 sene önce

İyi ki varsın Prof. Dr. Başak SOLMAZ

DÜNYA1 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Michel ile görüştü

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Nazlıhan ALKAN

İYİ Kİ VARSIN3 sene önce

İyi ki varsın Semra Aman Akyürek

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Yusuf Burak ASLANPINAR;

ENERJİ3 sene önce

Tekfen Holding “Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu” ödülünü üçüncü kez aldı!

Enerji petrol Medya Ceo -Mehmet Ali Setencioğlu ,
MAVİ YOLCULUK4 sene önce

TEKNE KİRALAMA | İZMİR ÇEŞME ALAÇATI

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Hande ORTAY

GÜNCEL3 sene önce

Başarımız, Başarınız olacak HANTEK KALIP

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Doç. Dr. Esin Yalçınkaya

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Semra İĞTAÇ

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Hüseyin ÇALIŞKAN

DÜNYA3 sene önce

Sektöre Yön Verenler Esra KANDEMİR

DÜNYA3 sene önce

Türkiye’nin En Etkin 50 CFO’su belli oldu

DÜNYA4 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile ortak basın toplantısı düzenledi

DÜNYA1 sene önce

İyi ki varsın Özgür AKIN

DÜNYA1 sene önce

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Turizm Yatırım Forumu’na katıldı

DÜNYA4 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kyoto’da Ara Güler Fotoğraf Sergisi’ni açtı

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Sadık KUTANOĞLU

DÜNYA4 sene önce

İyi ki varsın Sibel Şeref KANCAOĞLU ;

DÜNYA4 sene önce

MAN TÜRKİYE’den Ankara’ya dev yatırım

DÜNYA2 sene önce

Sektöre yön verenler, Ahmet ÇALLI

DÜNYA1 sene önce

İyi ki varsın Ebru Milat Sezgin

Tekne Firmaları Türkiye2 sene önce

Yatlar Burada | Türkiye

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Güler GÜRCAN

DÜNYA2 sene önce

“Türkiye, son 19 yılda, diğer pek çok alan gibi savunma sanayiinde de âdeta bir devrim gerçekleştirmiştir”

GÜNCEL2 sene önce

HATAY’ ın Güçlü Kadınları

DÜNYA2 sene önce

ELMADAĞ MOBİLYACILAR İHTİSAS OSB’NİN TEMELİ ATILDI

DÜNYA3 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulundu

DÜNYA3 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “OECD İstanbul Merkezi Açılış Töreni”ne Video Mesaj Gönderdi

DÜNYA3 sene önce

Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülleri sahiplerini buldu

DÜNYA3 sene önce

Dev yatırımlar | Cumhurbaşkanı Erdoğan, ETİ Maden Lityum Üretim Tesisi Açılış Töreni’nde konuştu

DÜNYA3 sene önce

Dev Yatırımlar | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sarıkamış-Karakurt-Horasan yolu açılış töreninde konuştu

DÜNYA3 sene önce

Dev Yatırımlar | Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan milli helikopter motoru teslim töreninde önemli açıklamalar

DÜNYA4 sene önce

“EVLATLARIMIZA MİRAS KALACAK BİR GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURDUĞUMUZA İNANIYORUM”

DÜNYA4 sene önce

“G-20 platformu, küresel meselelerin çözümünde daha etkin ve güçlü bir mecra olmalı”

DÜNYA4 sene önce

“TÜRKİYE VE JAPONYA’NIN DOSTLUĞU; KÖKLÜ, DERİN VE SAMİMİ”

DÜNYA4 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kyoto’da Ara Güler Fotoğraf Sergisi’ni açtı

DÜNYA4 sene önce

“TÜRKİYE İLE JAPONYA ARASINDAKİ İŞ BİRLİĞİNİN DEĞERİ DAHA DA YÜKSELMİŞTİR”

DÜNYA4 sene önce

“TÜRKİYE İLE JAPONYA ARASINDAKİ DOSTLUK VE YAKIN İŞ BİRLİĞİ TAKDİRLE KARŞILANIYOR”

www.teknetuccari.com

YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

REKLAMLAR
REKLAMLAR

GENÇ İŞ DÜNYASI