Türk İş Dünyası - 2008

SPOR

“Amatör Kulüpler Türk Sporuna Hizmet Eden Kahramanlardır”

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun Genel Kurulu’nda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, amatör spor kulüplerinin bir bireyi olduğu için gurur duyduğunu belirterek, “Amatörlük bir sevdadır, Türk sporuna hizmet etmek hizmet etmek bir sevdadır. Bu aşk ancak ölünce biter. Bunu anlayanlar ülkeye hizmet edenlerdir. Sizler Türk sporuna hizmet eden kahramanlarsınız.” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun Ankara’da düzenlenen 19. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

Burada konuşma yapan Bakan Bak, kendisinin de amatör spor kulüplerinde yetişmiş bir isim olduğunu hatırlatarak, “Birçok alanda çalıştım. Hakemlik yaptım. Yöneticilik yaptım. Tabi bütün bu işlerin içerisine bizleri sokan o zaman Erokspor Başkanı da olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dı. Beni 18 yaşında yönetim kurulu üyesi yaptı. Türk sporunda yetişmemize vesile oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız 2003 yılından beri yaptığı yatırımlarla Türk sporunun çıtasını yükseltmiş ve uluslararası arenada pek çok başarının kazanılmasına vesile olmuştur. Sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum.” ifadelerini kullandı.

“Amatör spor aşk ile yapılır”

Amatör spora hizmet etmenin bir sevda olduğunu aktaran Bakan Bak, şunları kaydetti:

“Türkiye’nin dört bir yanından buraya gelen delegeleri yürekten kutluyorum. Genç yaşta amatörde yöneticiliğe başlamak gerçekten çok büyük gurur. Altyapıda müsabakalara gittik, geldik. O ara çokta iyi bir talebeyim. Lisans işleri vardı, 1980’li yıllar. O dönem tabi kolay işler değildi bunlar. 1983’te ben teknik üniversiteye başlamıştım. Çok güzel dönemlerdi. İyi ki sporun içinde oldum, iyi ki amatörlerle birlikte olduk. İyi ki amatör spora hizmet ettik. Bende İstanbul amatör küme içerisinde yetiştim. Bizlere bu işleri öğreten Yaşar abiye, Berber Yaşar’a, Orhan Saka’ya, emeği geçenlere sicil lisansta birlikte çalıştığımız Serkan Karedeniz’e, Ali Düşmez’e, İbrahim Memati’ye, Mehmet Kirişçi’ye ve diğer tüm dostlara teşekkür ederim.”

Amatör spora hizmetin ancak aşk ile yapılabileceğine dikkati çeken Bakan Bak, “Amatörlük bir sevdadır, Türk sporuna hizmet etmek hizmet etmek bir sevdadır. Bizi kimse engelleyemez. Ama cumartesi günü olduğunda bizler sabah kalkarız, takım maça gitti mi, minibüs geldi mi kontrol ederiz. İşte sizler bu yüzden kahramansınız. Çocukları kahvehanelerden, uyuşturucudan uzaklaştıran kahramanlarsınız. Sizler Türk sporuna hizmet eden kahramanlarsınız. İşte bu yüzden değerlisiniz. İşte bu yüzden sporun içinde gelen Cumhurbaşkanımızla gururluyuz. İşte bu yüzden gençlere sevdalıyız. Bu aşk o yüzden bitmez. Bu iş onun için parayla yapılmaz. Bu aşk ancak ölünce biter. Bunu anlayanlar ülkeye hizmet edenlerdir. Amatör spor aşk ile yapılır. Amatör spor kulüplerimiz için spor tesislerinin sayısını artırmaya devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

“Türkiye yüzyılı amatörlerin yüzyılı olacak”

Bakan Bak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye’nin dört bir yanında tesisleşme hamlesi başlatıldığını söyledi.

Daha önceki spor bakanlarının da büyük emeği olduğunu aktaran Bakan Bak, “Arkadaşlarımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sayın Akif Çağatay Kılıç büyük hizmetlerde bulundu. Spor Toto Teşkilatımızın desteğiyle her yere tesisler inşa edildi. Sporcularımız için gençlerimiz için hizmet etmeye devam edeceğiz. Türkiye yüzyılı amatörlerin yüzyılı olacak. İnşallah amatör spora hizmet etmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Amatör sporun gelişimi için TBMM’de gerekli desteği verdiklerini hatırlatan Bakan Bak, “Amatör spor kulüplerimizin tescili ile ilgili bazı sorunlar var. Spor kulüplerine tüzük değişikliği için verilen süre 26 Ekim’de dolacak. Süre konusunda TBMM’deki Siyasi Partilerin grupları ile görüştük. Sürenin 1 yıl daha uzatılması konusunda gelecek hafta yasa düzenlemesinin çıkmasını bekliyoruz. Desteklerinden dolayı tüm siyasi partilere, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“Bekle bizi Almanya, çılgın Türkler geliyor”

Sporun her kademesinde bulunduğunu ifade eden Bakan Bak, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yıllarca spor sahalarında, salonlarında malzeme toplama, top taşıma, kulüp ve federasyon başkanlıklarımın ardından sonra şimdi de Gençlik ve Spor Bakanı olarak görev yapıyorum. İşte bu amatör sevdasıdır. Bunun yolunu açan Sayın Cumhurbaşkanımıza, emeği geçenlere teşekkür ediyorum. 2002 yılından bu yana devam eden tesisleşme ile her spor branşında büyük başarılar kazandık, kazanmaya devam ediyoruz. A Milli Kadın Voleybol Milli Takımımız büyük başarılar kazandı. Kendilerinden 2024 Paris Olimpiyatları’nda derece bekliyoruz. Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şu an burada kendisini ve ekibini kutluyorum. 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası ülkemizde düzenlenecek. A Milli Futbol Takımımız 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılmayı garantiledi. Bekle bizi Almanya, çılgın Türkler geliyor. Türkiye spor ülkesi olma yolunda hızla ilerliyor. Geçen yıl Amatör Spor kulüplerimize 366 Milyon lira yardım yapıldı. Bunu artırarak devam ettireceğiz.”

Bakan Bak, amatör spor kulüp temsilcilerine çağrıda bulunarak kulüp sayısının artırılması, çocukların, gençlerin spor tesislerine getirilerek onların spora kazandırılması için gayret göstermelerini de isteyerek sözlerine son verdi.

DÜNYA

“Büyük Spor Organizasyonları Düzenlemek Ülkemizin Bir Geleneğidir”

Avrupa Olimpiyat Komiteleri (EOC) 52. Genel Kurul Toplantısı, İstanbul’da başladı.

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Avrupa Olimpiyat Komitesi 52. Genel Kurul Toplantısı’nda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, büyük spor organizasyonlarına ev sahipliği yapmanın Türkiye’nin çoktandır devam eden bir geleneği olduğunu vurgulayarak, “Bu geleneği daha sürdürülebilir ve güçlü bir şekilde devam ettirmek için zengin ve çok boyutlu bir spor diplomasisi vizyonu geliştirdik. Türkiye, sporda organizasyon kapasitesi ve altyapı gelişimi bakımından son 22 yılda kat ettiği ilerlemeyle birlikte büyük organizasyonlar ve uluslararası iş birliği mekanizmalarının yolunu açmıştır.” dedi.

Avrupa Olimpiyat Komiteleri (EOC) 52. Genel Kurul Toplantısı, İstanbul’da başladı.

2 gün sürecek genel kurulda Avrupa sporunun temsilcileri; 2023 yılını, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’nı ve Milano-Cortina 2026 Kış Olimpiyat Oyunları’nın kıta sporuna sağlayacağı katkıları değerlendirecek.

EOC Başkanı Spyros Capralos, Milli Olimpiyat Komiteleri Birliği (ANOC) Başkanı Robin Mitchell, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener’in konuşmalarıyla başlayan ilk oturumunda Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak da genel kurul temsilcilerine seslendi.

Genel kurulun İstanbul’da yapılmasından dolayı büyük mutluluk yaşadığını ifade ederek sözlerine başlayan Bakan Bak, TMOK Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener’e ve diğer tüm yetkililere teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Türkiye Olimpiyat ruhunun geliştirilmesi için önemli çaba sarf etmiştir. Uluslararası iş birliğini spor politikalarımızın merkezine yerleştirme vizyonuna sahibiz. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi, milli spor federasyonları ve uluslararası paydaşlarla güçlü bir iş birliğini öncelik belirleyen politikalar uyguluyoruz. Sporun Türkiye’de gelişiminin ve uluslararası standartlara uyumlaştırılmasının teşvik edilmesi için birçok önemli adımlar attık. İlgili spor anlaşmaları ve Avrupa Spor Şartına katkımız ile birlikte EPAS (Avrupa Konseyi Genişletilmiş Kısmi Spor Anlaşması) çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar iş birliğimizin önemli çıktılarıdır. Benzer şekilde, Avrupa’nın önemli bir role ve etkiye sahip olduğu WADA (Dünya Dopingle Mücadele Ajansı) ile olan güçlü iş birliğimizi sürdürmekteyiz. Türkiye, Avrupa Konseyi’nin temsilcisi olarak WADA Kurucular Kurulu üyeliğini devam ettirmektedir. Uluslararası Olimpiyat Komitesi ile olan iş birliğimizin istikrarlı bir şekilde gelişmesinden büyük memnuniyet duymaktayız. Bu noktada mülteci gençlerin spor aracılığıyla sosyal uyumunu güçlendirmek için 2019 yılından beri Olimpik Mülteci Vakfı ile birlikte uygulamakta olduğumuz projeye değinmeden geçemeyeceğim. Proje, Olimpik Mülteci Vakfının spor aracılığıyla sosyal uyumu desteklediği ilk proje olması bakımından özel bir öneme sahiptir. Bu iş birliğinin ve sunduğu katkıların güçlü bir şekilde gelişeceğine inanıyorum.”

“Ülkemizin uluslararası iş birliği iradesinin göstergesi olarak Macolin Sözleşmesi’ni imzaladık”

Pandemi döneminin uluslararası topluluklar arasında güçlü iş birliği iletişimin önemini ortaya çıkardığının altını çizen Bakan Bak, “Spor organizasyonları ve etkinliklerine güçlü bir dönüş yapılması elzem olmuştur. Sporu ve spor kültürünü insanlarımızın ve küresel spor topluluğunun gündemine getirmek için çaba sarf ettik.” açıklamasını yaptı.

Türkiye’nin gerçekleştirdiği organizasyonlara da dikkat çeken Bakan Bak, şöyle devam etti:

“Türkiye, 2022 yılında dünya genelinde 50’den fazla ülkeden binlerce sporcu ve yetkilinin katılımıyla İslami Dayanışma Oyunları ve Dünya Göçebe Oyunları gibi birçok önemli spor organizasyonu düzenlemiştir. Bakanlığımız geçtiğimiz yılın ekim ayında Antalya’da, Avrupa Bakanlıkları ve uluslararası spor organizasyonlarından en üst düzey katılımla 17. Avrupa Konseyi Spordan Sorumlu Bakanlar Konferansı’nı düzenlemiştir. Ülkemizin uluslararası iş birliği iradesinin göstergesi olarak Macolin Sözleşmesi’ni imzaladık. Bildiğiniz üzere 6 Şubat’ta Türkiye’de gerçekleşen iki büyük deprem önemli hasar bırakmış ve 400 kilometrelik bir alan ile 11 milyondan fazla insanı etkilemiştir. Depremzedeler arasında spor topluluğun üyeleri de yer almıştır. Dünya genelinden birçok ülke ve kuruluş bu zorlukları hafifletmek için önemli katkılar sunmuştur. Bu zorlu günlerde Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC), Avrupa Olimpiyat Komitesi (EOC) ve diğer spor kuruluşları yanımızda durarak bizleri desteklemiştir. Ülkem adını bu yıkıcı felaketin sonrasında Türkiye’ye destekleri adına tüm dost ülke ve kuruluşlara içten şükranlarımı sunmak istiyorum. Sizlerin huzurunda, bu bağlamda üstlendiği önemli rol için IOC Başkanı Sayın Bach’a özel teşekkürlerimi sunmak istiyorum”

“Spor kafilelerimizin önemli başarılarla döndüğü organizasyonlara güçlü katkı sunmayı sürdüreceğiz”

Türkiye’de spor altyapısının her geçen gün güçlendiğini ve İstanbul başta olmak üzere şehirlerin spor tesisleriyle donandığını vurgulayan Bakan Bak, açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın spor vizyonu doğrultusunda Türkiye yüzyılında ülkemizin potansiyelini harekete geçirmek adına gerekli adımları atmaya devam etmekteyiz. Önceki yıllarda olduğu gibi, 2023 yılında da uluslararası arenada önemli spor etkinlikleri düzenleyebildik. Bildiğiniz üzere UEFA Şampiyonlar Ligi Finali ve Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası’na İstanbul’da, Avrupa Artistik Jimnastik Şampiyonası’na Antalya’da ve Avrupa Triatlon Şampiyonası’na Balıkesir’de ev sahipliği yaptık. Büyük spor organizasyonları düzenlemek ülkemizin çoktandır devam eden bir geleneğidir. Bu geleneği daha sürdürülebilir ve güçlü bir şekilde devam ettirmek için zengin ve çok boyutlu bir spor diplomasisi vizyonu geliştirdik. Türkiye, sporda organizasyon kapasitesi ve altyapı gelişimi bakımından son 22 yılda kat ettiği ilerlemeyle birlikte büyük organizasyonlar ve uluslararası iş birliği mekanizmalarının yolunu açmıştır.”

EOC tarafından düzenlenen önemli organizasyonlara kıymet verdiklerini dile getiren Bakan Bak, “3. Avrupa Oyunları’nın ve Avrupa Gençlik Olimpik Festivalleri’nin, 2023 yılında başarılı bir şekilde düzenlenmesi nedeniyle Başkan Sayın Capralos’a ve Polonya, İtalya ile Slovenya Milli Olimpiyat Komitelerine şükranlarımı sunarım. Spor kafilelerimizin önemli başarılarla döndüğü organizasyonlara güçlü katkı sunmayı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

“Paris’te düzenlenecek olan oyunlar için farklı bir motivasyona ve heyecana sahibiz”

2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na da dikkat çeken Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, sözlerini şöyle tamamladı:

“Fransa’nın Uluslararası Olimpiyat Komitesi ile birlikte Paris Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarını en iyi şekilde düzenleyeceğine kalpten inanmaktayım. Türkiye Cumhuriyeti olarak biz de spor federasyonlarımız ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi iş birliğinde Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’na yönelik hazırlık süreçlerini uygulamaktayız. Paris Olimpiyat Oyunları, olimpiyat tarihimiz bakımından bizler için özel anlam taşımaktadır. 1924 yılında düzenlenen Paris Olimpiyat Oyunları, Türkiye Cumhuriyeti’nin katılım sağladığı ilk Olimpiyat Oyunlarıdır. Bu nedenle 100 yılın ardından Paris’te düzenlenecek olan oyunlar için farklı bir motivasyona ve heyecana sahibiz. Paris Olimpiyat Oyunlarını, “Türkiye Yüzyılı” vizyonumuz doğrultusunda, spor bakımından yeni bir başlangıç olarak değerlendiriyoruz. Avrupa’nın önemli spor otoritelerini; kıtaları birleştiren, medeniyetlerin beşiği İstanbul’da ağırlamaktan onur duyuyoruz.”

OKUMAYA DEVAM ET

DÜNYA

Cumhurbaşkanı Erdoğan, UEFA Şampiyonlar Ligi final karşılaşmasını izledi

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Manchester City ile Inter arasında oynanan UEFA Şampiyonlar Ligi final karşılaşmasını izledi.

OKUMAYA DEVAM ET

DÜNYA

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nin Jüri Toplantısına Katıldı

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, jüri toplantısında yaptığı açıklamada, 22 yıllık süreçteki tesis devriminin ve muhteşem altyapının güçlü bir şekilde meyve verdiğini söyledi.

Bakan Kasapoğlu, Levent’teki Hyatt Centric Otel’de, 69. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nin jüri toplantısına katıldı.

Ödül töreninin gelenekselleşen bir çalışma olduğunu belirten Bakan Kasapoğlu, “Bu çalışma, bize her yıl Türk sporundaki değişimi, başarının her geçen gün perçinleşmesini gösteriyor. Büyük bir mutluluk tablosu. Listede sporcu çeşitliliğini görüyoruz. Kadın sporcu sayısındaki artışı görüyoruz. Daha önce isim bulmakta zorlandığımız branşlardaki artık zenginliği görüyoruz.” diye konuştu.

Bu yıl şu ana kadar milli sporcuların 5300 madalya kazandığını hatırlatan Bakan Kasapoğlu, “Kadınıyla, erkeğiyle, engellisiyle ilerlemeyi görüyoruz. Türk sporunun önünün açık olduğunu gösteriyor. Son 22 yıllık süreçteki tesis devriminin ve muhteşem altyapının ne kadar güçlü bir şekilde meyve verdiğini gösteriyor. İnanıyorum ki önümüzdeki süreç tüm branşlarda başarılarımızla artık en zirvede olduğumuz, kadınıyla, erkeğiyle, engellisiyle iddiamızı güçlendirdiğimiz bir süreç olacak.” ifadelerini kullandı.

Bakan Kasapoğlu, 69. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde tüm adaylara başarılar dileyerek, şunları kaydetti:

“2022, Türkiye’nin spor turizmindeki markasını yine çok güçlü bir şekilde ortaya koyduğu bir yıl oldu. İslam Oyunları, Göçebe Oyunları, Avrupa Spor Bakanları Zirvesi. Zirveye 45’ten fazla ülke katıldı. Adeta bir spor buluşması şöleni Türkiye’de gerçekleşti. Ve inanıyorum ki Türkiye, spor turizmiyle, erişimi 85 milyona yayan fırsat anlayışıyla, fırsat eşitliği ilkesiyle ortaya konan projelerle, yüzmeden cimnastiğe, cimnastikten güreşe, güreşten okçuluğa her branştaki iddiasını en güçlü şekilde ortaya koyacak. Biliyorsunuz özellikle eğitimde çok ciddi hamlelerimiz var. Spor okuyan öğrencilerimiz, üniversiteyi bitirmeden iki dönemlerini bakanlığımızın tesislerinde stajyer öğrencisi olarak tamamlayacaklar. Ve yine Milli Eğitim Bakanlığı’yla gerçekleştirdiğimiz yeni çalışmayla artık ilkokuldan mezun olmadan her bir gencimiz bir lisansla mezun olacak. Antrenörlerimiz tesislerde ilkokul öğrencilerine en az bir branş öğretecekler.”

OKUMAYA DEVAM ET

YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

TAKVİM

Ekim 2023
P S Ç P C C P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

HER ŞEY GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN

TOGG | Türkiye’nin Otomobili

TANAP Avrupa Bağlantısı Açılış Töreni #TANAPtamam

GENÇ GAZETECİLER BURADA

REKLAMLAR

TÜRK AKIM PROJESİ AÇILIŞ TÖRENİ

TÜRKİYE YÜZYILI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale 1915 Köprüsü Kule Tamamlama Töreni

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih sondaj gemisini #MilliEnerjideYeniMüjde

ENERJİ PETROL MEDYA GRUP – YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

DÜNYA9 saat önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü

DÜNYA9 saat önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya Başbakanı Fumio ile görüştü

Business10 saat önce

“2053 yılı itibarıyla net sıfır emisyon hedefini gerçekleştirmeyi öngörüyoruz”

DÜNYA10 saat önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İtalya Başbakanı Meloni ile görüştü

DÜNYA10 saat önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İskoçya Başbakanı Yusuf ile görüştü

DÜNYA10 saat önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile bir araya geldi

DÜNYA10 saat önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya İklim Eylemi Zirvesi’ne katıldı

DÜNYA10 saat önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan Birleşik Arap Emirlikleri’nde

DÜNYA1 gün önce

“Ekonomimizi enflasyon belasından kurtaracak programları uyguluyoruz”

DÜNYA3 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Maldivler Cumhurbaşkanı Muizzu ile görüştü

DÜNYA3 gün önce

Emine Erdoğan, Maldivler Cumhurbaşkanı Muizzu’nun eşi Sajidha Mohamed ile bir araya geldi

DÜNYA5 gün önce

“İLK DURAK RAMİ KÜTÜPHANESİ”

DÜNYA6 gün önce

Tiny House | Tiny House Fiyatları | Tekerlekli Ev | Mobil Ev

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Lübnan Başbakanı Mikati ile görüştü

DÜNYA6 gün önce

“Kadına yönelik şiddetle mücadeleyi temel politikamız hâline getirdik”

DÜNYA6 gün önce

“Türkiye’nin ekonomik ve siyasi şartları ne olursa olsun, eğitim-öğretimin ikinci plana itilmesine müsaade etmedik”

DÜNYA6 gün önce

“Ekim ayı itibarıyla son 12 aylık ihracatımız 254,8 milyar doları buldu”

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Aybüke; Öğretmen Oldum Ben!” filminin galasına katıldı

DÜNYA7 gün önce

Birleşik Arap Emirlikleri Milli Günü Ankara’da Kutlandı

DÜNYA1 hafta önce

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, AJET Lansman Töreni’ne katıldı.

DÜNYA1 hafta önce

Size Soruyoruz | Webx Grup Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

DÜNYA1 hafta önce

Marka patent çeteleri | Türk halkı Bıktı bu Kumpasçı Fetoculardan

DÜNYA2 hafta önce

Türk Hava Yolları, Detroit Uçuşlarına Başladı

DÜNYA2 hafta önce

Tiny House – Tiny House Türkiye Tekerlekli Küçük Ev Üreticisi

DÜNYA2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sultan II. Abdülhamid Han’ın türbesini ziyaret etti.

DÜNYA2 hafta önce

“Orta Doğu’da adil ve kalıcı barışın temini için herkesin elini taşın altına koyması gerekir”

DÜNYA2 hafta önce

GÖKBEY GENEL MAKSAT HELİKOPTERİ İKİ TESTİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİ.

DÜNYA2 hafta önce

TRAVELEXPO ANKARA 6. ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI BAŞLADI

DÜNYA2 hafta önce

Emine Erdoğan, Filistin İçin Tek Yürek Zirvesi’ne katıldı

DÜNYA2 hafta önce

“İsrail’in işlediği insanlık suçlarına ses çıkarmayanlar, en az failler kadar, bu suçlara ortaktır”

DÜNYA3 hafta önce

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Ödemeler Dengesi Verilerini Değerlendirdi

DÜNYA3 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Darülaceze Sosyal Yaşam Şehri’nin Açılış Töreni’nde konuştu

DÜNYA3 hafta önce

Tiny House Ev Fiyatları | Setencioğlu Tiny House

DÜNYA3 hafta önce

“Batılı ülkelerin Filistin’de süregelen katliamlar karşısında sessizliğe bürünmeleri utanç vericidir”

DÜNYA3 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı ve Arap Ligi Olağanüstü Ortak Zirvesi’ne katıldı

DÜNYA3 hafta önce

Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 85. yıl dönümü

DÜNYA3 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 16. Liderler Zirvesi’ne katıldı

DÜNYA3 hafta önce

Emine Erdoğan, Yüzyıllık Emanet Kızılay Esir Mektupları Sergisi açılışına katıldı

DÜNYA4 hafta önce

İyi ki Varsın Nurana Kazımova

GÜNCEL4 hafta önce

Dev yatırımlar | Cumhurbaşkanı Erdoğan Ford Otosan Yeniköy Fabrikası‘nın açılış töreninde konuştu

DÜNYA4 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti mesajı

DÜNYA4 sene önce

Metin Aslım : İş ve Cemiyet Hayatının Sevilen Siması

DÜNYA4 sene önce

İyi ki varsın Emel USLU ATİK ;

DÜNYA4 sene önce

İyi ki varsın Aysu YAVUZ

İYİ Kİ VARSIN3 sene önce

İyi ki varsın Nurten ÖZTÜRK

DÜNYA4 sene önce

İyi ki varsın ZEHRA KARAKAŞ BEGEN

DÜNYA4 sene önce

İyi ki varsın Nuray ÖZÇELİK;

DÜNYA4 sene önce

İyi ki varsın Beril ÇAVUŞOĞLU

DÜNYA4 sene önce

İyi ki varsın Hüseyin ÇEŞMECİOĞLU :

DÜNYA1 sene önce

Ankara-Yerköy-Kayseri Hızlı Tren Hattı temeli atıldı

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Nalan Gazezoğlu

DÜNYA3 sene önce

Sektöre Yön verenler ; Eda DEMİRHAN

GÜNCEL3 sene önce

Sektöre Yön Verenler Berfu GÜVEN

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Gül ALCANSOY;

DÜNYA2 sene önce

İyi ki varsın Prof. Dr. Başak SOLMAZ

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın AYSUN ŞAHANOĞLU KABA ;

DÜNYA1 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Michel ile görüştü

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Nazlıhan ALKAN

DÜNYA4 sene önce

İyi ki varsın Yusuf Burak ASLANPINAR;

İYİ Kİ VARSIN3 sene önce

İyi ki varsın Semra Aman Akyürek

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Hande ORTAY

DÜNYA4 sene önce

İyi ki varsın Hüseyin ÇALIŞKAN

ENERJİ3 sene önce

Tekfen Holding “Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu” ödülünü üçüncü kez aldı!

Enerji petrol Medya Ceo -Mehmet Ali Setencioğlu ,
MAVİ YOLCULUK4 sene önce

TEKNE KİRALAMA | İZMİR ÇEŞME ALAÇATI

GÜNCEL3 sene önce

Başarımız, Başarınız olacak HANTEK KALIP

DÜNYA4 sene önce

İyi ki varsın Doç. Dr. Esin Yalçınkaya

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Semra İĞTAÇ

ENERJİ2 sene önce

İyi ki Varsın Mehmet Gültekin

DÜNYA3 sene önce

Türkiye’nin En Etkin 50 CFO’su belli oldu

DÜNYA3 sene önce

Sektöre Yön Verenler Esra KANDEMİR

DÜNYA1 sene önce

İyi ki varsın Özgür AKIN

DÜNYA4 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile ortak basın toplantısı düzenledi

DÜNYA3 sene önce

İyi ki varsın Sadık KUTANOĞLU

DÜNYA2 sene önce

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Turizm Yatırım Forumu’na katıldı

DÜNYA1 sene önce

İyi ki varsın Ebru Milat Sezgin

DÜNYA4 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kyoto’da Ara Güler Fotoğraf Sergisi’ni açtı

DÜNYA4 sene önce

İyi ki varsın Sibel Şeref KANCAOĞLU ;

DÜNYA4 sene önce

MAN TÜRKİYE’den Ankara’ya dev yatırım

DÜNYA8 ay önce

İyi ki varsın, Haşim İzol

DÜNYA3 sene önce

Sektöre yön verenler, Ahmet ÇALLI

DÜNYA2 sene önce

“Türkiye, son 19 yılda, diğer pek çok alan gibi savunma sanayiinde de âdeta bir devrim gerçekleştirmiştir”

GÜNCEL2 sene önce

HATAY’ ın Güçlü Kadınları

DÜNYA2 sene önce

ELMADAĞ MOBİLYACILAR İHTİSAS OSB’NİN TEMELİ ATILDI

DÜNYA3 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulundu

DÜNYA3 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “OECD İstanbul Merkezi Açılış Töreni”ne Video Mesaj Gönderdi

DÜNYA3 sene önce

Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülleri sahiplerini buldu

DÜNYA3 sene önce

Dev yatırımlar | Cumhurbaşkanı Erdoğan, ETİ Maden Lityum Üretim Tesisi Açılış Töreni’nde konuştu

DÜNYA3 sene önce

Dev Yatırımlar | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sarıkamış-Karakurt-Horasan yolu açılış töreninde konuştu

DÜNYA3 sene önce

Dev Yatırımlar | Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan milli helikopter motoru teslim töreninde önemli açıklamalar

DÜNYA4 sene önce

“EVLATLARIMIZA MİRAS KALACAK BİR GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURDUĞUMUZA İNANIYORUM”

DÜNYA4 sene önce

“G-20 platformu, küresel meselelerin çözümünde daha etkin ve güçlü bir mecra olmalı”

DÜNYA4 sene önce

“TÜRKİYE VE JAPONYA’NIN DOSTLUĞU; KÖKLÜ, DERİN VE SAMİMİ”

DÜNYA4 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kyoto’da Ara Güler Fotoğraf Sergisi’ni açtı

DÜNYA4 sene önce

“TÜRKİYE İLE JAPONYA ARASINDAKİ İŞ BİRLİĞİNİN DEĞERİ DAHA DA YÜKSELMİŞTİR”

DÜNYA4 sene önce

“TÜRKİYE İLE JAPONYA ARASINDAKİ DOSTLUK VE YAKIN İŞ BİRLİĞİ TAKDİRLE KARŞILANIYOR”

YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

REKLAMLAR
REKLAMLAR

GENÇ İŞ DÜNYASI