Türk İş Dünyası - 2008

DÜNYA

Kazakistan Milli Günü Ankara’da Kutlandı

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Kazakistan Cumhuriyet Bayramı, Ankara’da da kutlandı.

Ankara Divan Oteldeki resepsiyoda, Türkiye’yi temsilen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih KACIR hazır bulundu.

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Mehmet Kemal Bozay, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Ahmet Yener, TÜRKSOY Genel Sekreteri Sultan Raev de Kazakistan resepsiyonuna katılanların arasındaydı.

Resepsiyona, Ankara’da Büyükelçilikleri bulunan ülkelerin Büyükelçileri, Askeri Ataşeleri ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Resepsiyonda Açılış konuşmasını Kazakistan Büyükelçisi Ekselansları Yerkebulan Sapiyev yaptı.

Büyükelçi Yerkebulan SAPİYEV, konuşmasının başında Türkiye ve Kazakistan arasındaki geçmişe dayalı ilişkilere değinirken, “KARDEŞ” olarak nitelendirdiği Türkiye’nin Kazakistan’ın bağımsızlığını dünyada ilk tanıyan devlet olduğunu söyledi.

Türkiye ve Kazakistan arasındaki ortak dil, ortak kültür ve tarihe dikkati çeken Büyükelçi Yerkebulan Sapiyev, iki ülke halkının parlak geleceği ve refahı için iki kardeş devlet arasındaki ilişkilerin sistemli bir şekilde geliştiğine değindi.

Büyükelçi Yerkebulan Sapiyev, Türkiye ile Kazakistan arasındaki işbirliğinin kısa süre içinde “genişletilmiş stratejik ortaklık” düzeyine yükseldiğinin altını çizerek, iki ülke Cumhurbaşkanının eş başkanlığında Yüksek Düzeyde Stratejik İşbirliği Konseyi, Kazakistan Başbakanı ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı’nın eş başkanlığında ise Hükümetlerarası Ekonomik Komisyon, Dışişleri Bakanları’nın eş başkanlığında ise Ortak Stratejik Planlama Grubunun aktif faaliyet gösterdiğini kaydetti.

Türkiye ve Kazaklstan’ın üst düzeydeki işbirliğinin de düzenli bir şekilde geliştiğine de dikkat çeken Sapiyev, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev’in bu yıl içinde Türkiye’ye iki ziyaret yaptığına işaret etti.

Büyükelçi Ekselansları Sapiyev, ticari, ekonomik ve yatırım işbirliğinin Türkiye ile Kazakistan arasındaki ilişkilerin öncelikli alanların başında geldiğini vurgulayarak iki ülkenin aldığı kapsamlı tedbirler ve girişimcilikleri sayesinde 2022 yılında Türkiye ve Kazakistan arasındaki karşılıklı ticaret hacminin yüzde 54 artarak 6 nokta 3 milyar dolara ulaştığını belirtti.

Davetlilere resepsiyona katılımlarından dolayı bir kez daha teşekkür eden Ekselansları Yerkebulan Sapiyev, sözü 29 Ekim’de kutlanacak Cumhuriyet Bayramı’na getirerek “6 gün sonra kutlanacak olan kardeş Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıl dönümünü içtenlikle kutluyorum.” dedi.

Büyükelçi Ekselansları Yerkebulan SAPİYEV, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yurtta sulh, cihanda sulh” deyişiyle konuşmasını sonlandırdı.

Kazakistan Büyükelçisi Yerkebulan Sapiyev’den sonra kürsüye Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih KACIR geldi.

Bakan Mehmet Fatih KACIR, konuşmasına başlarken Kazakistan’ın Bağımsızlığını ilk tanıyan ülke olmaktan her zaman büyük gurur duyduklarının altını çizdi.

Mehmet Fatih KACIR, Türkiye ve Kazakistan arasındaki ilişkilerin 33 yılda ekonomiden enerjiye, eğitimden kültüre, ulaşımdan savunma sanayiine, turizm, tarım ve sağlık sektörlerine kadar her alanda hızla geliştiğini ifade ederek iki ülke Cumhurbaşkanının gösterdiği hedefler doğrultusunda 10 milyar dolarlık ticaret hacmi hedefine doğru kararlı bir şekilde birlikte ilerlediklerini söyledi.

Bakan KACIR, başlangıcından günümüze Türk müteahhitlerinin Kazakistan’da toplam 28 milyar dolara yaklaşan 500’ü aşkın proje gerçekleştirdiklerine de değindi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Kazakistan’ın iş yapma kolaylığı sağlayan modern mevzuatı ve gösterdiği misafirperverliğin bu başarılarda payının büyük olduğuna vurgu yaparak Türkiye olarak Kazak yatırımcılara kapıları sonuna kadar açtıklarını dile getirdi.

Türkiye’de 700’den fazla Kazak şirketin yatırım yaptığına ve ekonomik büyümeye katkı sağladığına dikkati çeken Bakan KACIR, Türkiye’de yatırım yapan ve Türkiye ile kendi ülkesinde çalışan herkesin kazandığını ve kazanmaya da devam edeceğini de belirtti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Kacır, Türk Devletleri Teşkilatının üyeleriyle yapılan ticaret, proje ve yatırımların ayrı bir değer taşıdığını ifade ederek bu faaliyetlerin sadece devletlerin refahına değil, kardeşlik bağlarının güçlenmesine de vesile olduğunu söyledi.

Mehmet Fatih KACIR, AR-GE ve inovasyon alanında iki ülkenin birlikte atacağı çok adımlar olduğunu belirterek Türkiye’nin günümüzde 9 bin 700’den fazla yenilikçi şirkete ulaşan 101 Teknoparkı, bin 600’den fazla AR-GE ve tasarım merkezi, 8 model fabrika ve dijital dönüşüm merkezleri ile çok güçlü bir teknoloji altyapısına sahip olan 222 bine yakın bir AR-GE ordusu bulunduğunu açıkladı.

Türkiye’nin İhracatının 254 milyar dolar ile yeni bir rekora imza attığının altını çizen Sanayi ve Teknoloji Bakanı KACIR, Dost ve kardeş ülke Kazakistan’la birlikte yapılan yatırımların ve ortak girişimlerin güçlerine güç kattığını ifade etti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı KACIR, Kazakistan’la birlikte çalışılabilecek ve ortak yatırım yapılabilecek çok sektör olduğunu söyleyerek Kovid-19 salgınının en zorlu koşullarında bile birlikte üretilen solunum cihazının bu ortak çalışmanın en iyi örneklerinden biri olduğunu da hatırlattı.

Bakan KACIR, Bilgi Teknolojileri alanında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Kazakistan Dijital Kalkınma, İnovasyon ve Uzay Havacılığı Endüstrisi Bakanlığı arasında mutabakat zaptı imzaladıklarını da hatırlatarak buradan hareketle Astana Hub ile Türkiye’deki Bilişim Vadisi arasında işbirliği anlaşmaları imzalandığını da bildirdi.

İsmi Türkistan’la özdeşleşen Hoca Ahmet Yesevi’nin, müşterek manevi değerlerin ne kadar derin ve kadim olduğunun göstergesi olduğunun altını çizen Mehmet Fatih KACIR, bu vesileyle Hoca Ahmet Yesevi’nin memleketi ve Türk dünyasının manevi başkenti Türkistan şehrinde Türkiye’nin bir Başkonsolosluğunun yakın dönemde açılacağının müjdesini de verdi.

Bakan KACIR, içinde bulunulan çağda birçok küresel krize, çatışma iklimine ve savaşa şahit olduklarını dile getirerek
Son olarak İsrail ve Filistin arasında yaşanan acı olayların dünya barışından söz etmenin mümkün olmadığı bir örnek teşkil ettiğini, İsrail’in tüm dünyanın gözü önünde insanlık suçu işlerken, birçok masum Filistinli sivili katlettiğini, uluslararası örgütlerin kayıtsızlığı ile birlikte diplomasi girişimleri ve çağrıların sonuçsuz kaldığını ifade etti.

Türkiye olarak, İsrail’in saldırılarını, en keskin bir biçimde kınadıklarını bir kez daha ifade eden Bakan KACIR, Türkiye’nin mazlum Filistin halkının yanında olduğunu belirtti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih KACIR, Türkiye’nin tarihin getirdiği birikim ve sorumlulukla birlikte Filistinli kardeşlerinin acısına ortak olduğunu da vurgulayarak sözlerini sonlandırdı.

Konuşmaların akabinde, resepsiyonda davetlilere Kazak ve Türk mutfağından lezzetli yiyeceklerin ikramı yapıldı.

Metin ASLIM

DÜNYA

TÜRKİYE, HAVADA AVRUPA’NIN EN YOĞUN 3. ÜLKESİ

Her Şey Güçlü Bir Türkiye İçin | Genç Gazeteciler

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Türkiye, 15 Haziran 2024 Cumartesi günü hava sahasında 5573 uçuşa hava seyrüsefer hizmeti vererek, Avrupa’da en yoğun kullanılan hava trafik hacmine sahip 3. ülke oldu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “15 Haziran 2024 tarihinde ülkemizdeki havalimanlarına iniş kalkış yapan uçak sayısı 4227’e ulaşarak 2023 yılının aynı gününde kayıtlara geçen 3587 rakamına oranla %17,8 artış göstermiştir. Ülkemiz havayolu sektöründe Avrupa’nın zirvesine doğru tırmanışını sürdürmektedir” dedi.

Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyeti Teşkilatı “EUROCONTROL”ün Performans İnceleme Birimi tarafından 15 Haziran 2024 tarihinde yapılan ölçümlere göre Türkiye, EUROCONTROL üyesi 41 ülke içerisinde, 5573 uçuş ile hava sahası en yoğun ülkeler arasında 3. sırada yer aldı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, tüm ulaşım modlarına olduğu gibi havayollarına da yaptıkları yatırımlar ile Dünya’da ve Avrupa’da söz sahibi bir ülke konumuna geldiklerini belirterek, “Yaptığımız yatırımlar sonucunda Türkiye havacılık alanında önemli bir aktarma merkezi haline geldi. Yaz döneminin başlamasıyla havalimanlarımızdaki hava trafiğinde önemli derecede yoğunluklar yaşanıyor” dedi.

Türkiye’deki hava yolu trafiğinin her geçen gün arttığına da vurgu yapan Bakan Uraloğlu, “15 Haziran 2024 tarihinde ülkemizdeki havalimanlarına iniş kalkış yapan uçak sayısı 4227’e ulaşarak 2023 yılının aynı gününde kayıtlara geçen 3587 rakamına oranla %17,8 artış göstermiştir. Ülkemiz hava trafik sayılarının her geçen gün artarak Avrupa çapında zirveye çıkacağımıza olan inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

OKUMAYA DEVAM ET

DÜNYA

Mobil Tekerlekli Küçük Ev Üreticisi | Setencioğlu

Tiny House | Mobil Tekerlekli Küçük Ev Üreticisi Türkiye

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Doğayla İç İçe, Evinizin Konforunda, Özgürlüğün Keyfini Yaşayın. | Setencioğlu Tiny House

İletişim | +90 0 532 4026422

OKUMAYA DEVAM ET

DÜNYA

Türkiye’nin İhracatı, Türk Hava Yolları’nın İndirimli Taşımacılığıyla Büyüyor

Her Şey Güçlü Bir Türkiye İçin | Genç Gazeteciler

Genç Gazeteciler

Haber Burada

Tarih

Turkish Cargo, TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) ile iş birliği anlaşmasını yeniledi.

Türk Hava Yolları’nın hava kargo markası Turkish Cargo, Türkiye’nin ihracatına katkı sağlamaya devam ediyor. Bayrak taşıyıcı, TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) ile daha önce yapmış olduğu indirimli kargo taşımacılığı anlaşmasını yeniledi.

Yenilenen anlaşma kapsamında Turkish Cargo, Anadolu’nun dört bir yanında üretilen ürünleri, 30 ülkedeki 40 destinasyona yüzde 30’a varan muhtelif indirim oranlarıyla taşıyacak. Genel kargo, bozulabilir kargo, yumurta, balık, et, meyve ve sebze gönderilerini kapsayan kampanya, 14 Haziran’da başlayacak ve 31 Ağustos 2024 tarihine kadar geçerli olacak.

İş birliğine ilişkin görüş bildiren Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat; “Bayrak taşıyıcı havayolu olarak ülkemizin ihracat seferberliğine destek olmayı birincil görevimiz kabul ediyoruz. Kurduğumuz hava kargo köprüleri ve sunduğumuz fırsatlar sayesinde Türk ihracatçıları, stratejik pazarlara avantajlı maliyetlerle ulaşarak küresel rekabette güçlerine güç katıyor. Bu doğrultuda TİM ile imzaladığımız son kampanya kapsamında, seçili destinasyonlarda bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla %50’den fazla artış elde ederek dış ticarete önemli bir katkı sağladık. Yeni kampanyamızda ise, titizlikle seçilmiş 40 destinasyonda kullanılmak üzere ciddi bir kapasiteyi ihracatçılarımızın hizmetine sunuyoruz. Gelenek haline gelen bu iş birliğimizin, ülkemizin ihracat hedeflerine büyük katkı sağlamasını temenni ediyoruz.” dedi.

TİM Başkanı Mustafa Gültepe; “Cumhuriyetimizin ikinci 100 yılına Türkiye’yi ihracatta ilk 10 ülke arasına çıkarma vizyonu ve hedefi ile başladık. 2024 yılı için 267 milyar dolarlık mal ve 110 milyar dolarlık hizmet ihracatı hedefimiz var. Bu hedeflerimize ulaşmak için lojistik kasımızı güçlendirmek zorundayız. Özellikle uzak pazarlara erişimde hava kargo taşımacılığının ayrı bir yeri var. Hız ve maliyet parametreleri burada son derece önemli. Bu noktada en önemli destekçimiz olan ülkemizin gurur kaynağı Türk Hava Yolları ile beşinci kez bu protokolü imzalıyoruz.

‘Türkiye İhracatla, Türk Hava Yolları’nın Kanatlarında Yükselecek’ diyerek çıktığımız bu yolculukta önemli başarılara imza attık. İnşallah, yeni protokolle hava yoluyla taşımacılığın payını daha da artıracağız. 30 ülkedeki 40 şehre, ihracatçılarımız yüzde 30’a varan indirimlerle ürünlerini ulaştırabilecekler. İhracatçılarımıza maliyet avantajı sağlayan Türk Hava Yolları ailesine teşekkür ediyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Dünyadaki üretim ve ticaret merkezlerine ulaşım için en iyi bağlantıları sağlayan Turkish Cargo, kaliteli hizmet anlayışı ile sunduğu cazip olanakları geliştirmeye devam ediyor. Küresel taşıyıcı, her geçen gün artan lojistik talebe özel ve pratik çözümler üretip, bölgesel ve küresel ticareti geliştirirken; ihracatçı firmalara da destek olmayı sürdürüyor.

OKUMAYA DEVAM ET

YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

Her Şey Güçlü Bir Türkiye İçin | Genç Gazeteciler

TAKVİM

Ekim 2023
P S Ç P C C P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

HER ŞEY GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN

TOGG | Türkiye’nin Otomobili

TANAP Avrupa Bağlantısı Açılış Töreni #TANAPtamam

GENÇ GAZETECİLER BURADA

GÜÇLÜ TÜRKİYE

TÜRK AKIM PROJESİ AÇILIŞ TÖRENİ

TÜRKİYE YÜZYILI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale 1915 Köprüsü Kule Tamamlama Töreni

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih sondaj gemisini #MilliEnerjideYeniMüjde

ENERJİ PETROL MEDYA GRUP – YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

DÜNYA1 gün önce

TÜRKİYE, HAVADA AVRUPA’NIN EN YOĞUN 3. ÜLKESİ

DÜNYA2 gün önce

Mobil Tekerlekli Küçük Ev Üreticisi | Setencioğlu

DÜNYA2 gün önce

Türkiye’nin İhracatı, Türk Hava Yolları’nın İndirimli Taşımacılığıyla Büyüyor

DÜNYA3 gün önce

“KİRLİ ELLERİNİZİ İNSANLARIN ÜZERİNDEN ÇEKİN MERHAMETSİZLER”

DÜNYA3 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı

DÜNYA4 gün önce

FETÖ’CÜLER MİLLETİMİZE TUZAK KURARKEN KİMLERE GÜVENİYOR ?

DÜNYA5 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan G-7 Liderler Zirvesi’ne katıldı

DÜNYA5 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BBVA İcra Kurulu Başkanı Vila’yı kabul etti

DÜNYA6 gün önce

“Türkiye ve İspanya olarak İsrail-Filistin ihtilafının çözümü yolunda birlikte çalışmaya devam edeceğiz”

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Başbakanı Sanchez ile görüştü

DÜNYA6 gün önce

Emine Erdoğan, İspanya Başbakanı’nın eşi Fernandez ile Madrid’deki Prado Müzesi’ni ziyaret etti

DÜNYA6 gün önce

“İspanya ile ekonomik ve ticari ilişkilerimizi daha fazla geliştirmek arzusundayız”

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Kralı VI. Felipe ile görüştü

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan İspanya’da

DÜNYA7 gün önce

FETÖ’CÜLER MİLLETİMİZE KURDUĞUNUZ TUZAKLARI BİR BİR BOZACAGIZ

DÜNYA7 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin ikinci astronotu Atasever’i kabul etti

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, UNRWA Genel Komiseri Lazzarini’yi kabul etti

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brezilya Dışişleri Bakanı Vieira’yı kabul etti

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir Dışişleri Bakanı Attaf’ı kabul etti

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Asya Altyapı Yatırım Bankası Başkanı Jin’i kabul etti

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özel ile görüştü

DÜNYA1 hafta önce

Türk Hava Yolları, Üst Üste Yedinci Kez ‘’Türkiye’nin En Değerli Markası’’ Oldu

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Bankası Başkanı Banga’yı kabul etti

GÜNCEL1 hafta önce

YUSUFELİ PROJESİNİN SON HALKASI DA TAMAMLANDI

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü

DÜNYA1 hafta önce

İstanbul Öğretmen Akademileri ve Atölyeleri Kapanış Dersi

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Tütünsüz Günü ve Çevre Haftası Programı’nda gençlerle bir araya geldi

DÜNYA1 hafta önce

Önceliğimiz Düşük Maliyetli, Güvenilir ve Çevre Dostu Enerji

DÜNYA1 hafta önce

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca Sağlık Koordinasyon Kurulu’nun Yeni Toplantısı İstanbul Pendik’te Yapıldı

DÜNYA1 hafta önce

FİKİRLER GİRİŞİMLERE DÖNÜŞÜYOR

DÜNYA2 hafta önce

“Daha müreffeh bir Türkiye’yi ihracatçılarımızın da katkısıyla hep birlikte inşa edeceğiz”

GÜNCEL2 hafta önce

“Maarif Modeli, milletimizin köklü tarihini, kültürünü ve değerlerini merkeze alan bir bakış açısıyla hazırlanmıştır”

GÜNCEL2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, D-8 Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Dışişleri Bakanlarını kabul etti

DÜNYA2 hafta önce

Belgesiz’in anlamı nedir

DÜNYA2 hafta önce

İçişleri Bakanlığı ile Kamu Görevlileri Etik Kurulu Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

DÜNYA2 hafta önce

Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev’e Devlet Nişanı tevcih edildi

DÜNYA2 hafta önce

“Özbekistan’daki Türk yatırımlarının her geçen gün artmasından memnuniyet duyuyoruz”

DÜNYA2 hafta önce

Emine Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev’in eşi Ziroat Mirziyoyeva ile bir araya geldi

DÜNYA2 hafta önce

Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

DÜNYA2 hafta önce

Emine Erdoğan, “BM Sıfır Atık Yüksek Düzeyli Şahsiyetler Danışma Kurulu”nun toplantısına başkanlık etti

DÜNYA5 yıl önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti mesajı

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Emel USLU ATİK ;

DÜNYA5 yıl önce

Metin Aslım : İş ve Cemiyet Hayatının Sevilen Siması

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Aysu YAVUZ

İYİ Kİ VARSIN4 yıl önce

İyi ki varsın Nurten ÖZTÜRK

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın ZEHRA KARAKAŞ BEGEN

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Beril ÇAVUŞOĞLU

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Hüseyin ÇEŞMECİOĞLU :

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Nuray ÖZÇELİK;

DÜNYA2 yıl önce

Ankara-Yerköy-Kayseri Hızlı Tren Hattı temeli atıldı

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Nalan Gazezoğlu

DÜNYA4 yıl önce

Sektöre Yön verenler ; Eda DEMİRHAN

GÜNCEL3 yıl önce

Sektöre Yön Verenler Berfu GÜVEN

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Gül ALCANSOY;

DÜNYA3 yıl önce

İyi ki varsın Prof. Dr. Başak SOLMAZ

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın AYSUN ŞAHANOĞLU KABA ;

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Nazlıhan ALKAN

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Hüseyin ÇALIŞKAN

DÜNYA2 yıl önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Michel ile görüştü

DÜNYA3 yıl önce

İyi ki varsın Hande ORTAY

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Yusuf Burak ASLANPINAR;

İYİ Kİ VARSIN3 yıl önce

İyi ki varsın Semra Aman Akyürek

ENERJİ3 yıl önce

İyi ki Varsın Mehmet Gültekin

ENERJİ4 yıl önce

Tekfen Holding “Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu” ödülünü üçüncü kez aldı!

DÜNYA1 yıl önce

İyi ki varsın, Haşim İzol

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Sadık KUTANOĞLU

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Doç. Dr. Esin Yalçınkaya

DÜNYA2 yıl önce

İyi ki varsın Özgür AKIN

Enerji petrol Medya Ceo -Mehmet Ali Setencioğlu ,
MAVİ YOLCULUK5 yıl önce

TEKNE KİRALAMA | İZMİR ÇEŞME ALAÇATI

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Semra İĞTAÇ

GÜNCEL4 yıl önce

Başarımız, Başarınız olacak HANTEK KALIP

DÜNYA4 yıl önce

Sektöre Yön Verenler Esra KANDEMİR

DÜNYA2 yıl önce

İyi ki varsın Ebru Milat Sezgin

DÜNYA4 yıl önce

Türkiye’nin En Etkin 50 CFO’su belli oldu

DÜNYA5 yıl önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile ortak basın toplantısı düzenledi

DÜNYA4 yıl önce

İyi ki varsın Sibel Şeref KANCAOĞLU ;

DÜNYA2 yıl önce

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Turizm Yatırım Forumu’na katıldı

DÜNYA3 yıl önce

Sektöre yön verenler, Ahmet ÇALLI

DÜNYA5 yıl önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kyoto’da Ara Güler Fotoğraf Sergisi’ni açtı

DÜNYA3 yıl önce

İyi ki varsın Vahide Ayşit

YENİ NESİL MEDYA | TÜRKİYE

GÜÇLÜ TÜRKİYE
GÜÇLÜ TÜRKİYE

GENÇ İŞ DÜNYASI

seers cmp badge